Daily multivitamin 120cps.

 Daily Multivitamin obsahuje 18 základních složek vitamínů a minerálů ( včetně vitamínu K2 ), které jsou nezbytné pro lidský organismus. Pro zachování vitality a celkově dobrou kondici. Přípravek je sestaven speciálně pro osoby s vysokou fyzickou a psychickou zátěží a pro výkonnostní a kondiční sportovce. Přípravek je určen k dlouhodobému a pravidelnému užívání.

 

Skladem
399 Kč
Kategorie: Chci zdravé tělo

Unikátní komplex vitamínů a minerálů sestaven pro osoby s velkou fyzickou a psychickou zátěží.

V běžné stravě člověka je často deficit vitamínů a minerálů, proto je důležité doplňovat tyto látky ve formě doplňku stravy. Vitamíny a minerály ovlivňují širokou škálu procesů v lidském těla.

Složení: citrát hořečnatý, kyselina askorbová, D-alfa-tokoferyl acetát, niacin, fumarát železnatý, beta karoten, kyanokobalamin, pyridoxin HCl, riboflavin, thiamin, kyselina listová, D-biotin, fylochinon, jodičnan draselný, vitamin D3, seleničitan sodný, chlorid chromitý, kyselina alfa lipová. Pomocné látky: maltodextrin, stearan hořečnatý, talek, želatinová kapsle.

Doporučené dávkování: doporučuje se užívat 2 až 4 tobolky denně. Užívají se 1-2 tobolky ráno, 1-2 tobolky večer. Maximální denní povolená dávka jsou 4 tobolky.

Balení: 120 kapslí.

Vyrobeno v ČR.

Neslouží jako náhrada pestré stravy.

Doplněk stravy.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 23.11.2020
Tento mulťák je nedílnou součástí mého denního režimu. Jedná se o správnou dávku vitamínů v jedné tabletě, které jsou potřeba pro zvládání každodenního fyzického a psychického vypětí. Nedokážu si představit, že bych svůj režim bez něj zvládala tak pohodově.