Proč nakupovat u nás?

                                           Proč nakupovat u nás?

Proč nakupovat u nás?

Na tuto otázku máme jednoduchou odpověď: Všechny produkty které nabizíme, vznikly na základě 10-ti let zkušenosti v oblasti fitness a sportovní výživy. Každý náš produkt procházel dlouhým vývojem a testováním. Při vývoji naších produktu jsme kladli největší důraz na funkčnost složení, a maximální využitelnost pro zlepšení sportovního výkonu a zdraví. Velké úsilí jsme také vynaložili pro vyníkajíci chuť naších produktů, tak aby jsme uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky.

 

Kde se vyrábí naše produkty?

 

Všechny naše produkty se vyrábí ve výrobním závodu ADITIVA.CZ . Tento výrobní závod je na trhu již od roku 2005 a vyhovuje nejpřísnějším hygienickým normám. Splňuje velmi přísné kritéria Evropské únie, které musí splňovat všechny výrobní závody pro výrobu potravin, sportovní výživy a bio potravin. Výrobní závod má zavedený a neustále prověřovaný systém HACCP, je pod stálou kontrolou státních dozorových orgánů a má certifikaci IFS Global Markets Foods. 

 

Cíl naších produktů?

Cílem naších produktů, je posunout vaše sportovní výkony a zlepšit vaše zdraví. Používáme výhradně přírodní barviva, aromata a sladidla. Naše produkty sladíme pouze přírodním sladidlem stévii a malým množstvím sukralózy. Pro barvení používáme pouze přírodní barviva jako je kakaový prášek, sušená červená řepa, spirulina atd. Jsme zásadně proti používání chemických a škodlivých sladidel jako je aspartam a jiné.

Všechny použité suroviny pocházejí z ověřených zdrojů a podléhají přísným vstupním kontrolám. Nepoužíváme suroviny z Číny, většina surovin pochází z čelnských zemí Evropské únie. Suroviny a hotové produkty procházejí průběžně laboratorní kontrolou.

Kdo používá naše produkty?

Naše produkty si oblíbilo již velké množství zákazníku, mezi nimi jsou i profesionální sportovci. Naše produkty jsou určené pro všechna sportovní odvětví a jsou určeny pro všechny věkové skupiny zákazníku. Jsme rádi za všechny zákazníky kteří užívají naše produkty a rádi se k nim opět vracejí.

 

  • BOOMERANG-NUTRITION.